İddaa Tahminleri Futbol Brezilya

Brezilya U20 Copa Sao Paulo de Juniores İddaa Tahminleri & Yorumları

Yaklaşan bir etkinlik bulunmamaktadır

Daha fazla etkinliğe göz atmak için başka turnuvaları seçin.

Turnuvalara göz at

Yaklaşan Brezilya etkinlikleri

Geçmiş etkinlikler: U20 Copa Sao Paulo de Juniores

Puan tablosu - U20 Copa Sao Paulo de Juniores 2

Takım O G B M P
1 Gremio RS U20 3 2 0 1 6
1 Atletico GO 3 2 1 0 7
1 CA Paranaense PR 3 2 1 0 7
1 Flamengo RJ U20 3 2 1 0 7
1 Botafogo RJ U20 3 2 0 1 6
1 Ibrachina FC SP U20 3 3 0 0 9
1 Fortaleza Ce 3 3 0 0 9
1 Coritiba PR 3 2 0 1 6
1 Sao Bernardo SP 3 2 1 0 7
1 Ponte Preta SP 3 1 2 0 5
1 Vila Nova GO 3 2 0 1 6
1 Nova Iguacu RJ 3 2 1 0 7
1 SAO Paulo FC SP 3 3 0 0 9
1 Gremio Novorizontino SP 3 3 0 0 9
1 Gremio Osasco Audax ES SP 3 2 0 1 6
1 Internacional RS 3 3 0 0 9
1 CA Votuporanguense SP 3 2 1 0 7
1 AVAI SC U20 3 1 2 0 5
1 Falcon SE U20 3 1 2 0 5
1 Palmeiras SP 3 2 1 0 7
1 EC XV De Novembro SP 3 3 0 0 9
1 Mirassol FC SP 3 3 0 0 9
1 Corinthians SP 3 3 0 0 9
1 Canaa EC BA 3 2 0 1 6
1 Desportivo Brasil SP 3 2 0 1 6
1 CA Linense SP 3 2 1 0 7
1 ABC RN 3 2 1 0 7
1 Fluminense Rj 3 3 0 0 9
1 Cruzeiro MG 3 3 0 0 9
1 Santos FC SP 3 3 0 0 9
1 Londrina PR 3 2 0 1 6
1 Vasco Da Gama RJ 3 3 0 0 9
2 Bahia BA Gençler 3 1 2 0 5
2 FLAMENGO SP U20 3 1 2 0 5
2 America MG 3 1 2 0 5
2 EC Agua Santa SP 3 2 1 0 7
2 EC Sao Jose RS 3 2 0 1 6
2 Recife PE 3 2 0 1 6
2 Resende Rj 3 1 1 1 4
2 CA Juventus SP U20 3 1 1 1 4
2 Iape MA U20 3 2 0 1 6
2 Atletico Mineiro MG U20 3 2 0 1 6
2 Bragantino SP U20 3 2 0 1 6
2 EC Jacuipense BA 3 2 0 1 6
2 Retro FC PE 3 1 1 1 4
2 Ferroviaria SP 3 2 0 1 6
2 EC Sao Bernardo SP 3 2 0 1 6
2 FC SKA Brasil SP U20 3 1 1 1 4
2 Castanhal EC PA 3 2 0 1 6
2 Maua FC SP U20 3 1 2 0 5
2 AE Velo Clube SP 3 2 0 1 6
2 Oeste FC SP 3 2 1 0 7
2 EC Taubate SP 3 1 1 1 4
2 Nautico PE 3 1 1 1 4
2 Ituano FC SP 3 1 1 1 4
2 Real Brasilia FC DF U20 3 1 1 1 4
2 Ceara Ce 3 1 2 0 5
2 Francana 3 1 2 0 5
2 Guarani FC SP 3 1 2 0 5
2 Chapadinha FC MA U20 3 1 2 0 5
2 Sao Caetano SP 3 2 0 1 6
2 Santa Cruz PE 3 2 0 1 6
2 Joinville SC U20 3 1 2 0 5
2 Portuguesa Desportos SP U20 3 1 1 1 4
3 Uniao Mogi SP U20 3 0 2 1 2
3 EC Xv de Jau 3 1 1 1 4
3 Volta Redonda RJ U20 3 1 1 1 4
3 Uniao Sao Joao EC SP U20 3 1 0 2 3
3 Floresta EC CE U20 3 1 0 2 3
3 AA Aparecidense GO 3 1 1 1 4
3 Atletica Internacional De Limeira 3 1 0 2 3
3 Uniao Suzano AC SP 3 1 1 1 4
3 Nacional AC SP U20 3 1 1 1 4
3 Paulista Sp 3 1 0 2 3
3 EC Juventude RS 3 1 2 0 5
3 Tanabi EC SP 3 1 1 1 4
3 Criciuma - SC 3 1 0 2 3
3 Desportiva Perilima PB 3 1 0 2 3
3 CE Uniao ABC MS 3 1 0 2 3
3 Santo Andre SP U20 3 1 1 1 4
3 CA Matogrossense MT U20 3 1 1 1 4
3 AD Guarulhos SP 3 1 2 0 5
3 SAO Carlos FC SP 3 1 1 1 4
3 RD Ariquemes FC RO 3 1 0 2 3
3 EC Vitoria BA 3 1 0 2 3
3 Taguatinga EC DF U20 3 1 0 2 3
3 River AC PI 3 0 2 1 2
3 AA Portuguesa 3 1 1 1 4
3 Goias EC GO 3 1 1 1 4
3 Desportiva Alianca AL U20 3 1 1 1 4
3 Fluminense EC PI 3 1 1 1 4
3 Fast AM 3 1 0 2 3
3 Itapirense SP 3 0 2 1 2
3 Rondoniense SC RO U20 3 1 0 2 3
3 Aster Brasil ES U20 3 1 1 1 4
3 Lagarto SE 3 1 1 1 4
4 Monte Azul 3 0 0 3 0
4 Santana EC AP 3 0 0 3 0
4 Gremio Desportivo Sao-Carlense SP U20 3 0 1 2 1
4 Assu RN U20 3 0 0 3 0
4 Manthiqueira U20 3 0 0 3 0
4 Confianca SE 3 0 0 3 0
4 Sao Jose Esporte Clube U20 3 0 1 2 1
4 CRB 3 1 0 2 3
4 Botafogo FC SP 3 0 1 2 1
4 Andira EC AC 3 0 0 3 0
4 Jaguariuna FC SP 3 0 0 3 0
4 Matonense SP U20 3 0 0 3 0
4 Palmas FR TO 3 0 1 2 1
4 Operario Ferroviario EC PR 3 0 0 3 0
4 EC Sao Bento SP 3 0 1 2 1
4 Rio Claro SP 3 0 0 3 0
4 SAO Raimundo RR 3 0 1 2 1
4 Mixto EC MT U20 3 0 1 2 1
4 GE Mauaense SP U20 3 0 0 3 0
4 Taquarussu EC TO U20 3 0 1 2 1
4 Forte FC ES U20 3 0 0 3 0
4 Petrolina SFC PE 3 1 0 2 3
4 CA Serranense MG U20 3 0 1 2 1
4 Concordia SC 3 0 0 3 0
4 Capivariano SP U20 3 1 0 2 3
4 Bragantino PA 3 0 1 2 1
4 Confianca EC PB 3 0 0 3 0
4 Aquidauanense FC MS 3 0 1 2 1
4 Comercial FC SP 3 0 1 2 1
4 CS Esportiva AL U20 3 0 0 3 0
4 Uniao FC Iacanga SP U20 3 0 0 3 0
4 SC Camacariense BA U20 3 0 1 2 1